České brambory – prodej brambor na uskladnění

Vítejte na strankách české brambory. Tyto stránky jsou zaměřeny na podporu prodeje českých brambor, prodeje české cibulečeského krouhaného zelí. Zastáváme prodej přímo od pěstitele, tak jak je to zavedeno v zemědělsky vyspělých zemích. Jsme rodinná firma farma Polák a zabýváme se pěstováním brambor, cibule, zelí a jiné zeleniny v okolí Lochenic u Hradce Králové. Pěstujeme různé odrůdy brambor, cibule i zelí , které se nejlépe hodí do našich půdních a klimatických podmínek. Jelikož se nacházíme v Polabské nížině, tudíž ranobramborářské oblasti specializujeme se také na pěstování velmi raných odrůd, abyste si u nás mohli koupit „nové“ brambory co nejdříve.

Na naší farmě máme celoročně otevřen náš maloobchod, ve kterém si můžete zakoupit různé druhy brambor, cibule, ostatní zeleniny, ovoce, český med, česká vejce, domácí jogurty z kvalitního českého mléka, kvalitní české mošty a nektary, ale například i tradičních východočeských plísňových sýrů Niva. Doufáme, že budete s našimi produkty spokojeni a přejeme dobrou chuť.

med_kvetovy

medovina

 


V naší prodejně Vám nabízíme výhradně české kvalitní konzumní brambory různých odrůd a varných typů z vlastní produkce. Dále pěstujeme cibuli jak ozimou, jarní tak i na uskladnění. K rozšíření sortimentu spolupracujeme s okolními pěstiteli zeleniny, východočeskou moštovnou a také jsme zavedli prodej mléčných výrobků z rodinné mléčné farmy v podkrkonoší a východočeské sýry Niva.

Velkoodběratele jsme schopni uspokojit prodejem brambor a cibule po celý rok, kruhárenské (krouhané) zelí je k odběru na podzim. Balení brambor je standartně 25 kg, 500-1000 kg / paleta. Cibuli balíme do 10, 15 a 25 kg. Problémem není ani plnění do vaků či na volno. Krouhané zelí balíme do potravinářských pytlů po 10 a 15 kg.   Pro bližší informace viz kontakt.

 

Připravujeme pro Vás informace o léčivé zelenině právě zde.