O nás

Naše farma byla založena 1.4.1992, kdy jsme začali pěstovat ve skromných podmínkách zeleninu – především brambory, cibuli a zelí – kruhárenské. Tak jak jsme navázali na tradici, která byla násilně přetržena, kdy hospodařili předci – děda a otec. Postupně přibývali i ostatní členové rodiny až do dnešního stavu – kdy jsme rodinná farma. Začínali jsme s pár ha a skromným strojovým parkem.

Dnes obhospodařujeme asi 120 ha zemědělské půdy. Větší podíl tvoří půda pronajatá. Postupně jsme i zemědělské stroje modernizovali až do dnešní podoby. Vlastníme nejen moderní a výkonné traktory, ale i ostatní zemědělské stroje – bramborový kombajn, secí stroj atd. Dále jsme rozšířili skladovací prostory o nové haly. I posklizňové linky na brambory a cibuli doznaly značných změn modernizací.

Naše motto je české brambory na váš stůl a to v odpovídají kvalitě. To platí i o ostatních plodinách, které pěstujeme. Kvalita dnešních brambor v obchodech je stále horší, a proto se snažíme tuto skutečnost změnit a umožnit Vám nákup přímo u nás pěstitelů . Naší snahou je pěstovat a prodávat Vám chutné a kvalitní brambory po celý rok.

Projekt

eu