Maloobchod

V naší prodejně Vám nabízíme výhradně české kvalitní konzumní brambory různých odrůd a varných typů z vlastní produkce. Dále pěstujeme cibuli jak ozimou, jarní tak i na uskladnění. Podzimním hitem se stal prodej krouhaného zelí, které již řadu let spokojeně nakládáte. Pro rozšíření sortimentu jsme pro Vás zajistili dodávky kvalitního českého medu, jablek a vajec takřka po celý rok. Samozřejmostí jsou různé druhy ovoce a zeleniny. Nově prodáváme také východočeské sýry Niva, mléčné výrobky z rodinné mléčné farmy v podkrkonoší a nealkoholické nápoje.

 

Při nákupu brambor v naší prodejně Vám budou poskytnuty všechny informace o aktuální nabídce brambor, jejich typu, specifických vlastností a skladovatelnosti. Prodej brambor je celoroční a nové brambory sklízíme většinou začátkem června. Balení brambor je v pytlích po 25 kg , ale navážíme Vám dle potřeby.

Cibuli máme k dispozici v 10 kg pytlích nebo volně. Pěstujeme pouze kvalitní prověřené odrůdy vhodné ke skladování. Pro velký zájem se snažíme zajistit prodej českého česneku.

 

Otevírací doba

po-pá   8.00 –  16:30 
so 8.00 – 12.00  

  • v průběhu října je otevřeno po-pá do 17:00
  • nepřijímáme platební karty, platba pouze hotově.